top of page
Szukaj
  • Anna Jakubowska

Zimowo-studyjny Olo


Cześć!

Witajcie kochani po dłuuugiej zimowej przerwie i na samym wstępie chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w Nowym Roku!

Chcielibyśmy przedstawić Wam Olgierda - roześmianego od ucha do ucha chłopca. Olo to bardzo wdzięczny model - lubi aparat a aparat jego :) Mieliśmy właśnie okazję przetestować razem z Olem parę nowych rekwizytów. Sanie, renifery i nowe tło spisały się - naszym zdaniem - rewelacyjnie!

Niestety ta sesja kryje też drugie dno, którego zupełnie nie widać a jest nią śmiertelna choroba chłopca.

Drodzy czytelnicy zwracamy się do Was z ogromną prośbą w imieniu rodziców chłopca i naszym jako zakładu fotograficznego.

Olo cierpi na śmiertelną chorobę jaką jest mukowiscydoza, która bardzo szybko wyniszcza organizm (więcej szczegółów strach zdradzać). Chłopiec skończył cztery latka i mimo choroby jest wesołym, radosnym dzieckiem jak widzicie na zdjęciach ALE żeby mógł cieszyć się każdą chwilą potrzebna jest mu NASZA POMOC.

Na chwilę obecną najpilniejszym zakupem będzie kamizelka drenażowa The Vest która kosztuje 31 996 zł, ale prócz tego Olgierd potrzebuje jeszcze całej masy leków, zabiegów, rehabilitacji które nie są refundowane, specjalistycznego jedzenia a miesięczny wydatek wynosi ok 5 000 zł.

POMAGANIE JEST PROSTE!

  • podaruj darowiznę na numer konta fundacji Matio BPH: 36 1060 0076 0000 3200 0132 9248 z dopiskiem Olgierd Chorążewicz

  • przekaż 1 % podatku A w tym celu należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38,a od 2009 roku PIT-39). W zeznaniu podajemy numer wpisu fundacji do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS):00000 97 900 a jako cel szczegółowy wpisać Olgierd Chorążewicz

Dziękujemy z całego serca !

więcej informacji znajdziesz na facebooku Olgierda

Dziękujemy za współpracę Olo!


108 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page