STUDIO FOTOGRAFII CYFROWEJ 

Profesjonalne studio fotograficzne stworzyliśmy z myślą o fotografii portretowej. W statycznych warunkach, gdzie zawsze jest ciepło i nie pada deszcz a światło świeci tak jak chcemy przychodzą nam do głowy różne, często szalone pomysły! Wizja przedstawienia postaci zmienia się z sekundy na sekundę, czasami nie nadąża za nami sam aparat ;)

 

Proponujemy Wam fotosesje stylizowane !

Wprawdzie wymagają większych przygotowań - poczynając od samego pomysłu, podążając przez kostiumy, fryzury, makijaże a na rekwizytach kończąc. Efekt końcowy jest wart wszelkiego wysiłku obu stron i fotografa i modela. Pomożemy Ci zrealizować każdy Twój pomysł - a te najbardziej szalone lubimy najbardziej :)

 

Wolisz zdjęcia naturalne, autentyczne? Nie ma problemu! W takich klimatach też się lubujemy! Przede wszystkim chodzi nam o przedstawienie Twojej osobowości na zdjęciach. To Ty jesteś najważniejszy - nie gadżet!

 

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY - JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

I UMÓW SIĘ NA FOTO - SESJĘ!

Zarezerwowanie terminu odbywa się poprzez wpłacenie zaliczki.

Z O B A C Z  W I Ę C E J  N A S Z Y C H  Z D J Ę Ć 
Chcesz zobaczyć jak wygląda nasza praca? Sprawdź naszego BLOGA! Dowiesz się w jakim stylu robimy zdjęcia, poznasz backstage naszej pracy.

C E N N I K

1

5

10

15

POJEDYŃCZE ZDJĘCIA STUDYJNE

Zdjęcia studyjne w ilości od 1 do 4 sztuk - 45 zł za ujęcie.

W cenie znajduje się: zdjęcie w najwyższej rozdzielczości, 1 tło, profesjonalny retusz, zapis zdjęcia na DVD, pudełko na płytę ze spersonalizowaną okładką, wywołanie zdjęcia po jednej sztuce w formacie 15x21. Czas pracy fotografa w studiu - max 30 min.

PAKIET 5 ZDJĘĆ STUDYJNYCH

Zdjęcia studyjne 5 sztuk - 200 zł.

W cenie znajduje się: 5 zdjęć w najwyższej rozdzielczości, 1 tło, profesjonalny retusz, zapis zdjęcia na DVD, pudełko na płytę ze spersonalizowaną okładką, wywołanie zdjęcia po jednej sztuce w formacie 15x21. Czas pracy fotografa w studiu - ok. 30 min.

dodatkowe ujęcie + 30 zł

PAKIET 10 ZDJĘĆ STUDYJNYCH

Zdjęcia studyjne 10 sztuk - 380 zł.

W cenie znajduje się: 10 zdjęć w najwyższej rozdzielczości, 2 tła, profesjonalny retusz, zapis zdjęcia na DVD, pudełko na płytę ze spersonalizowaną okładką, wywołanie zdjęcia po jednej sztuce w formacie 15x21. Czas pracy fotografa w studiu - ok. 1 godz. 

dodatkowe ujęcie + 30 zł

PAKIET 15 ZDJĘĆ STUDYJNYCH

Zdjęcia studyjne 15 sztuk - 550 zł.

W cenie znajduje się: 15 zdjęć w najwyższej rozdzielczości, 3 tła, profesjonalny retusz, zapis zdjęcia na DVD, pudełko na płytę ze spersonalizowaną okładką, wywołanie zdjęcia po jednej sztuce w formacie 15x21. Czas pracy fotografa w studiu - ok. 1,5 godz. 

dodatkowe ujęcie + 30 zł

Please reload

 

Zapraszamy do działu FAQ - tam odpowiadamy na często padające pytania.

Masz pytanie?

Śmiało! Pytaj nas o co chcesz! Odpowiemy na każde nawet zwariowane zagwozdki!

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio do nas e-mail fotofokus@poczta.onet.pl albo zadzwoń 89 741 62 33.

Czekamy na Ciebie u nas w zakładzie przy ulicy Warszawskiej 2A  w MRĄGOWIE - poznamy się na żywo!

Mrągowo ul. Warszawska 2A

TOP

tel: 89 741 62 33