top of page
próbatestu (21)
Sesja Narzeczeńska 20.07.2016 (54)
10 rocznica ślubu (49)
maki (333)
Fotosesja  (8)

 Fotografia w Plenerze

Fotograf potrafi zatrzymać czas - to jest magia!
Robienie zdjęć na zewnątrz sprawia nam niesamowitą radość - wbrew opinii praca może cieszyć. Fotografowanie na świeżym powietrzu pozwala nam puścić wodze fantazji i łapać ulotne chwile, momenty pełne miłości i szczerego uśmiechu.
Jeżeli szukasz fotografa, który jest wrażliwy na piękno uczuć i który docenia naturalny wygląd zdjęć -  to dobrze trafiłeś! Cieszymy się, że mamy podobne gusta. Nasze zdjęcia nie są poddawane ekstremalnym obróbkom graficznym, wykorzystujemy głównie światło zastane. Wierzymy, że naturalność jest ponadczasowa. Staramy się jak najmniej Was ustawiać do zdjęć. Wybieramy tylko najlepsze miejsce na zdjęcia a potem pomagamy czasem zadziać się pewnym sytuacjom... Brzmi tajemniczo? Z nami przekonasz się, że sesje to fajna zabawa, okazja do ciekawie spędzonego czasu.
Nasz styl fotografii opiera się na tym, by uchwycić Waszą miłość, radość i czułe spojrzenia w najbardziej spontaniczny sposób. Zapraszamy na fotosesje zakochanych, całe rodziny, przyszłe mamy (same lub z bliskimi). Chętnie wykonamy też domowe sesje noworodkowe, także z udziałem mamy i taty – postaramy się wtedy uchwycić silną więź między rodzicami a nowo narodzonym maleństwem. Będziemy polować na troskliwe spojrzenia, czułe tulenie w ramionach, lub usypianie. Takie momenty są najcenniejsze i warto je zatrzymać na zawsze.
A może chcesz sprawić niespodziankę bliskiej Ci osobie i podarować jej Voucher? 
Nieważne  gdzie. Ważne, że będzie wesoło! 

Najbardziej lubimy, gdy to Ty sugerujesz jakieś miejsce. Wiemy, że wtedy będziesz czuł swobodnie razem ze swoimi bliskimi. Niech będzie to miejsce, z którym jesteś emocjonalnie związany lub gdzie lubisz chodzić na spacery, spędzać czas. 

Jeżeli nie masz pomysłu na miejsce to się tym nie przejmuj! Mamy sprawdzoną bazę cudnych miejsc w okolicach Mrągowa. Przed sesją ustalimy tylko czy wolisz spacery po łąkach, lasach, wiejskich drogach, brzegiem jezior, czy jednak lepiej czujesz się w mieście.

Osobiście jednak wolimy być bliżej przyrody - w końcu mazury cud natury - trzeba to wykorzystać!

Cena

Trochę Cię tym zaskoczymy, ale nie jesteśmy w stanie podać Ci dokładnej ceny nie znając żadnych szczegółów takich jak miejsce, ilość zdjęć czy forma oddania materiału. Możemy tylko powiedzieć, że cena fotosesji w plenerze zaczyna się od 450 zł. Jesteśmy elastyczni i chcemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb, dlatego prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Propozycja oddania materiału

Wszystkie zdjęcia, które posortowaliśmy, wybraliśmy i poddaliśmy delikatnej obróbce w naszej cyfrowej ciemni oddamy albo na pendrivie albo na DVD. Natomiast prawdziwa magia fotografii zaklęta jest w zdjęciach, które można dotknąć, pokazać rodzinie, albo włożyć w ramkę, by przypominały nam o pięknych chwilach. Wywołane odbitki z sesji mogą znaleźć się w ręcznie wyklejanym albumie albo w fotoksiążce, jednak osobiście jesteśmy absolutnie zakochani w drewnianych lub kartonowych pudełkach. 

Nasze zdjęcia 

Zastanawiasz się pewnie jak wyglądają nasze zdjęcia. Parę już Ci pokazaliśmy... ale czujesz niedosyt. Więcej efektów naszej pracy znajdziesz na blogu, jednak kto w dzisiejszych czasach ma czas na przeglądanie bloga :) 

Podsyłamy zatem wideoklipy. Wystarczy wcisnąć PLAY!

Wszystkie filmy

Emilia i Patryk zdjęcia brzuszkowe w lesie

Emilia i Patryk zdjęcia brzuszkowe w lesie
Emilia i Patryk zdjęcia brzuszkowe w lesie
02:10
Odtwórz Wideo

Emilia i Patryk zdjęcia brzuszkowe w lesie

Izabela i Marcin
01:48
Odtwórz Wideo

Izabela i Marcin

Ignaś
02:13
Odtwórz Wideo

Ignaś

Kasia i Adrian - fotosesja z niespodzianką
03:57
Odtwórz Wideo

Kasia i Adrian - fotosesja z niespodzianką

Gratulujemy wytrwałości i dotarcia na sam koniec strony ;) Dziękujemy za wypełnienie formularza, niebawem ktoś z nas się z Wami skontaktuje. Następnym krokiem będzie wpłacenie zadatku w wysokości 20% ceny w celu zarezerwowania terminu. Na tydzień przed sesją musimy koniecznie się spotkać lub zdzwonić i ustalić wszystkie szczegóły.

 

Nie możemy doczekać się naszego wspólnego spotkania. Czekamy na Was w naszym zakładzie przy ulicy Warszawskiej     2A w Mrągowie! Do zobaczenia.

P.S. Na wiele pytań odpowiedzieliśmy w dziale FAQ - koniecznie tam zajrzyjcie!

 

bottom of page