top of page
Szukaj
  • Ania i Paweł J.

10 rocznica Ślubu w Mikołajkach


Mikołajki... serce mazur - miasteczko położone między dwoma jeziorami – Mikołajskim i Tałty. Mała i niezwykle przytulna miejscowość przyciąga wszystkich miłośników natury i spokoju... Wcale nie dziwi nas to, że Emilia i Grzegorz uciekli od codziennego zgiełku prosto do Mikołajek.

Pobyt na mazurach naszej pary wiązał się z piękną okolicznością, Emilia i Grzegorz świętowali 10lecie swojego Ślubu. Pomysłodawcą tej sesji była Emilia i w tajemnicy przed mężem uknuła spisek razem ze mną. Niespodzianka się udała - a przed Wami efekty tej niespodzianki :)

Tutaj koniecznie chciałabym BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ www.portrybitwa.pl za użyczenie łódki!

Bez Waszej pomocy, nie byłoby takich zdjęć! Jeszcze raz w imieniu swoim, Pawła, Emilii i Grzegorza stokrotnie DZIĘKUJEMY!

Korzystając jeszcze z uroków zachodzącego słońca, spacerkiem przeszliśmy się wzdłuż, wszerz i trochę nad jeziorem Mikołajskim.

 

Emilio, Grzegorzu.... Chcielibyśmy żebyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci i pogodni, zawsze razem - tak jak na tych zdjęciach. Bądźcie zawsze pewni swoich uczuć. Czekamy na Wasze Złote Gody!

 

90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page