top of page
Szukaj
  • Anna Jakubowska

Anna & Waldemar <3


"Raz tylko w życiu kochamy raz tylko szczerze i trwale" Adam Mickiewicz

CZĘŚĆ PIERWSZA - PRZYGOTOWANIA

Dzisiaj przed Wami urocza Para Młoda: Anna i Waldemar. Zakochani w sobie po uszy 23.07.2016 r. wzięli Ślub w giżyckiej cerkwi greckokatolickiej Świętej Trójcy. Jestem zachwycona ich ślubem, gdyż dopiero drugi raz w całej swojej karierze miałam przyjemność uczestniczyć w obrządku innym niż rzymskokatolicki i ewangelicki. Ale po kolei :)

Podejrzyjcie zatem jak wyglądały przygotowania Pani młodej. Dla mnie jako fotografa jest to najbardziej ekscytujący moment z całego reportażu. Ostatnie poprawki, szaleństwo emocji przed Mszą Świętą i ten bezwzględny upływ czasu, który zdaje się pędzić jeszcze szybciej niż zazwyczaj to wszystko dodaje mi " powera " na cały piękny wieczór.

" ... no gdzie on jest? "

Teraz kolejny moment, który uwielbiam.. pierwsze wrażenie, FIRST LOOK!

CZĘŚĆ DRUGA - CERKIEW ŚWIĘTEJ TRÓJCY W GIŻYCKU

Sama Cerkiew robi niesamowite wrażenie. Ogromna ilość detali, przesyt złota i bogata ikonografia zapierają dech w piersiach! Do tej pory jestem cała w skowronkach jak przeglądam te zdjęcia...

Przed samą ceremonią udało mi się złapać parę fajnych ujęć Pary Młodej

Zobaczcie pełną galerię zdjęć z przebiegu zaśubin.

To już wszystko, czym mogłam się z Wami podzielić. Czekajcie cierpliwie, kolejne wpisy niebawem!

 

Aniu i Waldemarze!

Dziękuję Wam za to, że wpuściliście nas do swojego świata! Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! Kochani Młodzi Małżonkowie prawdziwe życie przed Wami. Żyjcie tak, żeby niczego nie żałować. Bądźcie silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma. Tą miłością, która was nigdy nie zawiedzie.

Jesteście cudowni!

 

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page