top of page
Szukaj
  • zespół FOKUS

Fotografia reklamowa dla kosmetyczek i fryzjerek

Dobra reklama to podstawa!

Właścicielki i właściciele salonów kosmetycznych i fryzjerskich - to właśnie dla Was opracowaliśmy specjalną ofertę reklamową.

Wiemy jak wiele klientek i klientów pyta Was o Wasze zdolności, albo chciałoby wyglądać tak jak ze zdjęcia... i właśnie wtedy przydaje się Wasze portfolio. W dobie XXI wieku strona internetowa / blog / funpage to podstawa - dlatego przygotujemy Wam materiał gotowy do umieszczenia na stronie www. Możemy też zaprojektować portfolio / reklamy / wizytówki / ulotki - cena już od 30 zł!

Cena od ujęcia w Waszym salonie lub u nas w studiu to 25 zł (dojazd do Waszego Salonu GRATIS)

zgoda na publikację zdjęć na naszej stronie internetowej

RABAT 20%

Co to znaczy, że zdjęcia są liczone od ujęcia?

Oznacza to, że płacisz za najlepsze wyselekcjonowane zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce graficznej.

Przed sesją podajesz nam ilość zdjęć jaką chcesz otrzymać np. 10.

Następnie przez określony czas spędzony w studiu/salonie robimy mnóstwo różnych zdjęć. Z tego ogromu wybieramy tylko te 10 najlepszych i tylko te zdjęcia poddajemy obróbce cyfrowej.

Po wszystkim otrzymujesz od nas płytę DVD z sesją i po jednej odbitce zdjęć w formacie 15x21.

_______________________________________________________________

Chcielibyśmy pokazywać Wam jak najwięcej zdjęć z sesji fotograficznych i reportaży na naszej stronie. Często pytacie nas o nasze zdjęcia - w końcu na podstawie porfolio zdecydujecie się na wybór fotografa – dzięki temu też trafiliście do nas. Bardzo zależy nam na rozbudowie naszej kolekcji zdjęć. Stąd i informacja o rabacie za publikację. Spokojnie nie ujawnimy wszystkich zdjęć, tylko te kilkadziesiąt najpiękniejszych z pięknych. Jeśli jednak chcielibyście zachować anonimowość to wspomnijcie o tym podczas naszego spotkania.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page