top of page
emocjonalna fotografia ślubna
emocjonalna fotografia ślubna
emocjonalna fotografia ślubna

Emocjonalna Fotografia Ślubna

Na samym wstępie...Gratulujemy Wam zaręczyn!

 

CZEŚĆ! Nazywam się Ania Jakubowska i jeżeli zdecydujecie się na naszą firmę, to ja udokumentuję najlepiej jak potrafię Wasz wielki dzień. Pomoże mi w tym założyciel firmy FOTO FOKUS, mój tata - Grzegorz Wronka, albo mój mąż Paweł. "Obytroje" mamy już za sobą swoje śluby teraz czas na Was!

Zapewne macie już za sobą pierwsze podjęte decyzje. Wiecie już kiedy bierzecie Ślub i macie już zarezerwowaną wymarzoną salę na Wesele. Teraz - jak się domyślamy - szukacie fotografa, który najlepiej uchwyci każdą ważną chwilę w tym najpiękniejszym dniu w Waszym życiu. A tych chwil będzie naprawdę dużo! 

Nasz styl fotografowania

Podczas fotografowania staramy się być praktycznie niewidoczni. To Wasz dzień i chcemy byście byli skupieni tylko na sobie nawzajem. Naszym mottem w fotografii ślubnej jest szczerość emocji  - i przede wszystkim to chcemy uwiecznić na zdjęciach. Tylko w miłej i przyjaznej atmosferze powstaną najlepsze ujęcia, dlatego zadbamy byście mimo wszystko jak najmniej się stresowali.

Cenimy naturalny wygląd zdjęć. Nie poddajemy ich ekstremalnym obróbkom graficznym, poprawiamy fotki tylko tyle, ile byśmy mogli poprawić je w prawdziwej ciemni.

Teraz już wiecie, czego możecie się po nas spodziewać od strony technicznej. Jeżeli właśnie tego szukacie w fotografii ślubnej to świetnie! Wygląda na to, że mamy podobny styl!

Ślub, fotogaf, mazury, Mrągowo, zdjęcia ślubne, naturalna kolorystyka

Od strony praktycznej...

Przedstawimy Wam pokrótce przykładowy scenariusz naszej pracy w dniu ślubu. Jako, że fotografujemy ZAWSZE we dwójkę, zaczynamy naszą pracę od końcowego etapu przygotowań do ślubu. Ania fotografuje Pannę Młodą, a Grzegorz (lub Paweł) Pana Młodego.

Przygotowania

Przed naszym przyjazdem poprosimy Was, byście przygotowali wszystkie istotne rzeczy w jednym miejscu. Mamy na myśli biżuterię, wianki, buty, suknie, garnitur, zaproszenia etc. Zaczynamy pracę od fotografowania detali, a następnie rejestrujemy jak się będziecie szykować. Zdjęcia z ubierania sukni ślubnej robimy, kiedy Panna Młoda ma ją już na sobie i mama lub świadkowa pomaga zawiązać lub zapiąć suknię. Podobnie jest z Panem Młodym, czekamy aż do momentu zapinania koszuli. Szanujemy Waszą prywatność dlatego staramy się fotografować tylko w momentach, w których czujecie się komfortowo.

Ślub, fotogaf, mazury, Mrągowo, zdjęcia ślubne, przygotowania do ślubu
First look

Nasz ulubiony moment - wasze wrażenie z pierwszego spotkania w dniu ślubu. To jedyny moment w którym coś aranżujemy (poza sesją), wybieramy miejsce, mówimy gdzie powinien czekać Pan Młody, Pani Młoda. To jak zareagujecie na swój widok w strojach ślubnych jest po prostu bezcenne. Nie da się tego wyreżyserować, da się to jedynie sfotografować. 

Ślub, fotogaf, mazury, Mrągowo, zdjęcia ślubne, plener Łęany
Błogosławieństwo Rodziców

Jeszcze przed ceremonią, kolejnym ważnym momentem w ciągu dnia jest błogosławieństwo rodziców. Tu też główną rolę grają emocje rodziny. To czas pełen wzruszeń, rodzinnej miłości, który też chcemy uwiecznić na fotografii. Jednak ze względu na intymność tej chwili zrozumiemy, jeżeli wolelibyście pominąć ten moment w trakcie reportażu (tego typu szczegóły ustalimy na tydzień przed ślubem). 

Sesja Ślubna

Sesję ślubną w plenerze polecamy wykonać innego dnia. Po pierwsze nie będziecie się stresować upływającym czasem i czekającymi gośćmi. Po drugie wybierzemy wymarzone miejsce na zdjęcia a w razie niepogody przesuniemy termin. Drugą opcją jest fotosesja w dniu ślubu. Przed samym ślubem, tuż po First look'u lub błogosławieństwu zazwyczaj zostaje nam 30-40 min na sesje w plenerze i właśnie wtedy porywamy Młode Pary na zdjęcia. Jednak ze względu na lepsze światło wolimy fotografować ciut później. Z reguły jest to moment po pierwszym tańcu. Ale spokojnie - dokładnie kiedy wykonamy sesję w plenerze omówimy tuż przed Waszym ślubem. 

Ceremonia

Po błogosławieństwu udajemy się razem do kościoła. Fotografujemy to, co się dzieje zanim wejdziecie do środka, w trakcie i po wyjściu ze świątyni. Podczas Mszy Świętej skupiamy się i na Was jak i na Waszych gościach. Po wyjściu z kościoła (jeżeli uznamy, że będzie wystarczająco dużo miejsca) zaprosimy Was i Waszych gości do zrobienia zdjęcia grupowego.

Ślub, fotogaf, mazury, Mrągowo, zdjęcia ślubne
Wesele

Jesteśmy z Wami od przywitania chlebem i solą do oczepin (nie dłużej jak 1:00 w nocy). Niczym turyści na wakacjach fotografujemy wszystko i wszystkich. Nie pominiemy nikogo z Waszych gości. Będziemy z Wami jak tańczycie, rozmawiacie, śmiejecie się. 

Zabawa weselna, fotogaf mazury, Mrągowo
Po wszystkim

Wszystkie zdjęcia robimy z myślą o wykorzystaniu ich w albumie i ułożenia z nich ciekawej historii, do której będziecie często wracać. Na pendrivie otrzymacie (w zależności od ilości gości) od 400 do 800 zdjęć! Przy czym nigdy nie oddaliśmy ilości minimalnej. Ania zajmuje się autorską selekcją zdjęć i ich obróbką. W trakcie produkcji nikomu nie pozwala dotknąć się albumu, który sama wykleja lub projektuje.

Mamy nadzieję, że ten tekst przybliżył Wam nieco temat naszej pracy, więcej szczegółów możemy opowiedzieć Wam już na spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy.

 Cennik na 2019 rok

Reportaż wraz z sesją ślubną w dniu wesela kosztuje od 1 900 zł.

Sesja ślubna w plenerze w innym dniu kosztuje od 600 zł.

Jesteśmy tutaj dla Was, dlatego podana cena jest jedynie propozycją, ofertę możemy dostosować do Waszych potrzeb. Koniecznie uzupełnijcie formularz znajdujący się poniżej.

Co zawiera cena reportażu?

  • usługi dwóch fotografów w dniu ślubu

  • reportaż od ostatnich przygotowań do ślubu (moment od zakładania sukni, marynarki), błogosławieństwo rodziców, ceremonię, wesele aż do końca oczepin (do 01:00 w nocy)

  • foto-sesję w dniu ślubu

  • autorską obróbkę i selekcję zdjęć

  • tradycyjny album ślubny przekładany pergaminem, zawierający około 150 zdjęć *+ pendrive zawierający około 600 zdjęć* w opakowaniu pasującym do albumu *podane ilości zdjęć sprawdzają się przy ok. 100  gościach weselnych. Ilość zdjęć jest uzależniona od ilości gości na weselu i zakresu naszych usług 

  • dojazd w okolice Mrągowa

  • termin oddania całego materiału w ciągu 60 dni

Zdecydowaliśmy się na Was! Co teraz?

formularz

Bardzo nam miło, że przedstawiona przez nas oferta przypadła Wam do gustu i już nie możemy doczekać się razem z Wami tego cudownego dnia!

Ustalmy najpierw, czy wybrany przez Was termin ślubu jest u nas wolny. Mamy też do Was parę pytań. Prosimy uzupełnijcie poniższy formularz.

 

Gratulujemy wytrwałości i dotarcia na sam koniec strony ;) Dziękujemy za wypełnienie formularza, niebawem ktoś z nas się z Wami skontaktuje. Następnym krokiem (jeżeli wybrany przez Was termin mamy wolny) będzie wpłacenie zadatku

w wysokości 20% ceny w celu zarezerwowania terminu. Na tydzień przed ślubem musimy koniecznie się spotkać i ustalić wszystkie szczegóły Waszego ślubu i wesela. A potem ... spotkamy się już w dzień Waszego święta.

 

Nie możemy doczekać się naszego wspólnego spotkania. Czekamy na Was w naszym zakładzie przy ulicy Warszawskiej     2A w Mrągowie! Do zobaczenia.

P.S. Na wiele pytań odpowiedzieliśmy w dziale FAQ - koniecznie tam zajrzyjcie!

 

bottom of page